Použité EUROpalety

Europaleta je takzvaná výměnná paleta, která lze po vyložení zboží znovu použít k naložení zboží nového. Standardizované europalety mají rozměry 1200 × 800 ×144 mm. Použité europalety mají rovněž při nerovnoměrném zatížení nosnost 1000 kg a při rovnoměrném zatížení je pak udávaná nosnost 1500 kg. Námi nabízené použité europalety jsou tepelně upravené metodou IPPC (International Plant Protection Convention) a splňují tedy i požadavky na export dřevěných obalů.

Použité eurOpalety - světlé

Použité europalety světlé se příliš neliší od europalet nových. Nesou však známky částečného opotřebení, občas mírného poškození, jsou světlé nebo částečně zašedlé. Použité europalety světlé splňují všechny kvalitativní nároky jako europalety nové. Oproti novým europaletám vynikají především výhodnější cenou.

použité eurOpalety - tmavé

Použité europalety tmavé jsou plně funkční stejně jako nové europalety. Tmavé použité europalety jsou však v oběhu již delší dobu, a tak jsou stopy opotřebení na nich větší než u použitých europalet světlých. Použité europalety tmavé mají většinou tmavší barvu (šedou, hnědou, tmavě hnědou, někdy až černou). Oproti europaletám světlým je u europalet tmavých cena ještě výhodnější.